Dzień Promocji Szkoły

9 marca gościliśmy w progach naszej szkoły przyszłych pierwszoklasistów wraz z rodzicami. Uroczystość rozpoczęła się o godz. 16.30. Pani dyrektor Wanda Wołontowicz przedstawiła ofertę szkoły oraz film o najmłodszych uczniach naszej placówki. Następnie wszystkie klasy baletowe zaprezentowały się w pięknych tańcach i pokazach akrobatycznych. Kolejnym punktem imprezy było  przedstawienie pt. „Zamieszanie w świecie bajek”, perfekcyjnie przygotowane przez klasę III F pod kierunkiem pani Beaty Wojewody. Wręczono również nagrody wyróżnionym sześciolatkom z pobliskich przedszkoli. Następnie dzieci były oprowadzone po klasach edukacji wczesnoszkolnej, zwiedziły świetlicę i salę baletową. Mamy nadzieję, że we wrześniu zobaczymy ich w naszej szkole!