Śpiewające nutki” w koncercie charytatywnym dla Kacpra

10 grudnia (niedziela) w lokalu „Prywatka” przy ul. Andersa odbyła się impreza charytatywna dla Kacpra Nowotki 6-letniego ucznia Szkoły Podstawowej w Iwięcinie. Dla chłopca występowały dzieci z Przedszkola 21 i 15, uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Iwięcinie, orkiestra dęta ze Szkoły Podstawowej w Sarbinowie, uczniowie z ZSZ nr 8 oraz z naszej szkoły.

Zespół wokalny w składzie: Wiktoria Stefańska, Magdalena Siudowska, Nikola Grzesik, Julia Janusz, Dominika Koczera, Iga Grześkowiak, zaprezentował kolędę „Przybieżeli do Betlejem”, „Nowy Rok bieży” W drugiej części koncertu wystąpił duet wokalny Iga Grześkowiak i Dominika Koczera w piosenkach „Piernikowy domek” i „Kot w butach”. Prezentacje były bardzo udane, a dodatkową satysfakcją był fakt udziału w akcji niesienia pomocy choremu chłopcu. Do występów zespół przygotowała pani Beata Niebieszczańska.