Szkoła Podstawowa nr 9 im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie

Adres

Kontakt

ul.Powstańców Wielkopolskich 23
75-100 Koszalin
tel. 94-3426786
e-mail: sekretariat@sp9.koszalin.pl

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 827841
  • Do końca roku: 75 dni
  • Do wakacji: 247 dni

KONIEC ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

UCZNIOWIE WZOROWI

rok szkolny 2017/2018

klasa III a

  1. Zuzanna Dawidowicz

  2. Kacper Gewartowski

  3. Hanna Jańczak

  4. Sandra Lange

  5. Klaudia Lica

  6. Andrzej Poletajew

  7. Joanna Rybczyńska

  8. Wioletta Szeflińska

  9. Antoni Śnieżko

  1. Marcel Żyder

klasa III b

  1. Julia Kozłowska

  2. Kornel Kuźmik

  3. Jakub Puciłowski

  4. Gabriela Simińska

  5. Andrzej Zieliński

klasa III c

  1. Bartosz Ćwikałowski

  2. Julia Gałązka

  3. Wojciech Grzelązka

  4. Zofia Kaźmierczak

  5. Matylda Kukieła

  6. Aleksandra Lesisz

  7. Maksymilian Maniszewski

  8. Julia Szkapicz

  9. Matylda Woźniak

  10. Zuzanna Tytoń

klasa III d

  1. Veronica Chomątek

  2. Szymon Kowalewski

  3. Igor Pyda

  4. Maria Szumilas

  5. Kamila Świątkiewicz

klasa III e

  1. Natalia Danielak

  2. Jaśmina Kossowska

  3. Oliwia Lelokas

  4. Oliwia Pawłowska

  5. Dawid Sobczak

  6. Helena Solecka

  7. Sebastian Staniszewski

  8. Kornelia Stec

 

klasa III f

  1. Iga Grześkowiak

  2. Zuzanna Kaczmarek

  3. Dominika Koczera

  4. Alicja Lachowicz

  5. Maja Musiał

  6. Daria Mroczkowska

  7. Patrycja Piasecka

  8. Nikola Sobiepan

  9. Maja Stencel

  10. Hanna Szkołuda

  11. Milena Wasilewska

klasa III g

  1. Julia Fijałkowska

  2. Julia Grela

  3. Julia Janusz

  4. Nikola Kozak

  5. Emilia Maliszewska

  6. Wiktoria Stefańska

  7. Zuzanna Świderska

  8. Lena Witenberg

klasa IV a

  1. Lena Bartknecht

  2. Adam Hanus

  3. Ernest Hoppe

  4. Natalia Krzemińska

  5. Karolina Liskowska

  6. Jakub Kulesza

  7. Nikola Mudryk

  8. Julia Ostrowska

  9. Miłosz Paszko

  10. Filip Pechmann

  11. Krystian Zapadka

klasa IV b

  1. Michalina Jarotek

  2. Zuzanna Pabiszczak

  3. Gabriela Partyka

  4. Amelia Piwowarczyk

  5. Szymon Rosłan

  6. Hanna Wawryk

klasa IV c

  1. Aleksandra Bartkowiak

  2. Sandra Bochańska

  3. Natalia Cel

  4. Jessica Cichowicz

  5. Jakub Dolik

  6. Hanna Gęca

  7. Natalia Kierzkowska

  8. Adam Kowalkowski

  9. Szymon Kurusiewicz

  10. Oliwier Łęski

  11. Amelia Metera

  12. Kacper Radzimski

  13. Julia Sobieraj

  14. Maksymilian Szara

  15. Aleksandra Szeflińska

  16. Kaja Szołoch

klasa IV d

  1. Dominika Borysiewicz

  2. Nikola Grzesik

  3. Amelia Jagodzińska

  4. Oliwier Frąckowiak

  5. Zuz anna Kutkowska

  6. Magdalena Siudowska

  7. Dominika Sołek

  8. Agata Wilk

klasa IV e

  1. Anastazja Drab

  2. Marcelina Dubas

  3. Milena Krupa

  4. Wanessa Niezgoda

  5. Dominika Niedźwiedzka

  6. Anna Oleksa

  7. Kacper Orlicki

  8. Wiktoria Strojnowska

klasa IV f

  1. Patrycja Chiniewicz

  2. Magdalena Ćwiklińska

  3. Zofia Bugiel

  4. Maja Kaźmierczak

  5. Amelia Konczyńska

  6. Maja Kos

  7. Amelia Makowska

  8. Nela Sabat

  9. Zofia Stanaszek

  10. Paulina Walikowska

  11. Karolina Woźniak

  12. Róża Wysocka

klasa V a

  1. Aleksander Gigoła

  2. Magda Grygowska

  3. Paulina Kulikowska

  4. Aleksander Leśny

  5. Julian Majewski

  6. Kamil Pełkowski

  7. Michał Siewierski

  8. Hanna Wasilewska

klasa V b

  1. Roksana Jarosz

  2. Wiktor Ostrowski

  3. Aleksandra Rekuta

klasa V c

  1. Aleksandra Dudek

  2. Maja Kurowska

  3. Monika Małowiejska

  4. Weronika Mazurek

  5. Marta Mioduszewska

  6. Weronika Narejko

klasa V d

  1. Hanna Derkacz

  2. Alina Gawęda

  3. Marcelina Góralczyk

  4. Maria Klim

  5. Marcelina Kowalska

  6. Emanuela Lachowicz

  7. Amelia Laganek

  8. Martina Lewandowska

  9. Kinga Ząbek

klasa VI a

  1. Karolina Abraszkiewicz

  2. Weronika Górna

  3. Adrian Frąckowiak

  4. Zuzanna Iłgowska

  5. Maksymilian Korpalski

  6. Małgorzata Liskowska

  7. Julia Maciążek

  8. Szymon Skibiński

  9. Kacper Zienkiewicz

klasa VI b

  1. Alicja Bacik

  2. Gracjan Grzesik

  3. Piotr Hałasa

  4. Michalina Pyzia

  5. Nikola Rybczyńska

klasa VI c

  1. Julia Michalak

  2. Inga Plewa

  3. Aleksandra Wiśniewska

  4. Nela Wysota

 

klasa VII a

  1. Aleksandra Barańczak

  2. Oliwia Grabska

  3. Wiktoria Guz

  4. Maja Sobieraj

  5. Gracja Suchorska

klasa VII b

  1. Nikola Bartosik

  2. Igor Głod

  3. Karolina Gaborska

  4. Klaudia Grajewska

  5. Małgorzata Kamińska

  6. Olga Kłos

  7. Alicja Kwiatkowska

  8. Wiktoria Kosko

  9. Julia Nieckarz

  10. Milena Nieckarz

  11. Magdalena Pietraś

  12. Hanna Raszpla

  13. Magdalena Ruszczyk

  14. Jakub Wołosewicz

  15. Jakub Warczak

  16. Kacper Wawryk